Osiem indeksów na WNE rozdane

W trakcie Dni SGGW nastąpiło uroczyste zakończenie Akademii Przedsiębiorczości WNE SGGW. W tegorocznej edycji uczestniczyli uczniowie z 27 szkół. Akademię ukończyło 279 uczniów. W dniu 17.05.2019r. o godzinie 10:30 odbył się II etap Akademii, do którego zakwalifikowało się 51 uczniów uzyskując tytuł finalisty Akademii. Ośmiu uczniów uzyskało tytuł Laureata Akademii Przedsiębiorczości WNE SGGW tj.: Orłowski Mateusz (Zespół Szkół Licealnych i Ekonomicznych nr 1 w Warszawie), Mariańska Wiktoria (Liceum Ogólnokształcące Nr III im. Juliusza Słowackiego w Otwocku), Skoczek Hubert (Liceum Ogólnokształcące Nr III im. Juliusza Słowackiego w Otwocku), Gorzelańczyk Wiktoria Ewa (Liceum Ogólnokształcące Nr III im. Juliusza Słowackiego w Otwocku), Brzezińska Julia (Zespół Szkół Liceum Ogólnokształcące w Radzanowie), Krawczyk Małgorzata (Zespół Szkół Licealnych i Ekonomicznych nr 1 w Warszawie), Popis Bernadeta (Liceum Ogólnokształcące Nr III im. Juliusza Słowackiego w Otwocku), Dąbrowski Maciej (Liceum Ogólnokształcące Nr III im. Juliusza Słowackiego w Otwocku)

Laureaci otrzymali indeks na Wydział Nauk Ekonomicznych do wykorzystania w roku matury na jednym z pięciu kierunków: ekonomii, finansach i rachunkowości, logistyce, zarządzaniu lub turystyce i rekreacji. Serdecznie gratulujemy laureatom. Chętnych do kolejnej edycji zapraszamy we wrześniu.